Alena Kučerová (1935)
Koupání
Autor: | Alena Kučerová |
Identifikační číslo: | 013 |
Datováno: | 1971 |
Technika: | lept 40/40 |
Rozměry: | 69 x 49,5 cm |
Signatura: | sign. PD Alena Kučerová 1971 |
Autor: | Alena Kučerová |
Identifikační číslo: | 013 |
Datováno: | 1971 |
Technika: | lept 40/40 |
Rozměry: | 69 x 49,5 cm |