013

Alena Kučerová (1935)

Koupání

Autor: Alena Kučerová
Identifikační číslo: 013
Datováno: 1971
Technika: lept 40/40
Rozměry: 69 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1971
rámováno, pasparta, pod sklem