107

Gustav Macoun (1892 - 1934)

Chalupa mezi stromy

43 200 Kč
Autor: Gustav Macoun
Identifikační číslo: 107
Technika: olej/plátno
Rozměry: 84 x 124 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun.
rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Macoun Gustav

Krajina po žních
14 400 Kč
Pískovcové skály
21 600 Kč