149

Vladimír Hroch (1907 - 1966)

Krajina

20 400 Kč
Autor: Vladimír Hroch
Identifikační číslo: 149
Datováno: 1947
Technika: olej/deska
Rozměry: 40 x 50 cm
Signatura: sign. PD V. Hroch 47
konzultoval a pravost ověřil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Hroch Vladimír