165

Josef Hron (1915 - 2006)

Píseň polí

10 800 Kč
Autor: Josef Hron
Identifikační číslo: 165
Technika: olej/plátno
Rozměry: 85 x 99 cm
Signatura: sign. PD Jos Hron
rámováno