Josef Hron (1915 - 2006)
Píseň polí
10 800 Kč
Autor: | Josef Hron |
Identifikační číslo: | 165 |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 85 x 99 cm |
Signatura: | sign. PD Jos Hron |
Autor: | Josef Hron |
Identifikační číslo: | 165 |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 85 x 99 cm |