225

Jan Go Raitr (1960)

Jednou v noci

24 000 Kč
Autor: Jan Go Raitr
Identifikační číslo: 225
Datováno: 2024
Technika: akryl/papír
Rozměry: ve výřezu 68 x 48 cm
Signatura: sign. PD Jan R. Go
vzadu autorsky popsáno; provenience: původně získáno z ateliéru autora; rámováno, pasparta, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Go Raitr Jan

Omega
45 600 Kč
Zpráva
24 000 Kč