230

Eustach Kadlec (1920 - 1980)

Město

26 400 Kč
Autor: Eustach Kadlec
Identifikační číslo: 230
Technika: olej/plátno
Rozměry: 133,5 x 104 cm
Signatura: sign. PD E Kadlec.
rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Kadlec Eustach

V přístavu
28 800 Kč